מה הקשר בין תאונת דרכים ובין שירותיו של עורך דין נזיקין?

כולנו הוצאנו רישיון נהיגה לפני שנים, ולמרות שהיה לנו ברור שמדובר על עניין מסוכן, תמיד התקווה היא שהכול יהיה בסדר. אנחנו מודעים לכך שלא מעט תאונות מתרחשות בישראל על בסיס יומי, אך זה עדיין לא אומר שאין נהגים שעולים על הכביש שיכורים, מסוממים או פשוט לא מרוכזים. הבעיה עם תאונות דרכים היא שהן תמיד קורות ברגע הכי פחות מתאים, הן מפתיעות ולא אחת הן גם עלולות להרוס לנו את החיים. אם גם אתם עברתם תאונת דרכים ואם אתם סבורים שמגיע לכם פיצוי, כנראה שאתם צודקים. אם מישהו פגע בכם הוא צריך לתת את הדין על הדברים, אפילו אם התאונה התרחשה כתוצאה מכך שהייתה בעיה כלשהי בכביש. לכן אנחנו מציעים לכם לפנות עוד היום אל עו"ד נזיקין, שכן איש מקצוע כזה יוכל ללוות אתכם לכל אורך ההליך המשפטי שעכשיו אתם עומדים להיכנס אליו.

רכב אחרי תאונה

הכנת כתב התביעה על ידי עוה"ד שלכם

התפקיד של עורך דין נזיקין הוא קודם כל לאסוף מכם את כל החומר על תאונת הדרכים, להבין מה קרה, מתי זה קרה ואיזה הוכחות יש בידיכם כדי שבעתיד תוכלו לקבל פיצויים. אחרי שכל החומר יועבר אל עורך הדין שלכם, יהיה לו יותר פשוט להתחיל לכתוב עבורכם את כתב התביעה ולעבוד עליו. שימו לב שעורך דין טוב יעשה גם כל מה שהוא יכול כדי שתצליחו להגיע לפשרה עם הצד שפגע בכם, שכן כולנו יודעים שכאשר הדברים מגיעים לבית המשפט, ההליכים ארוכים מאוד. לצערנו הרב הרבה מאוד תביעות נזיקין הקשורות לתאונות דרכים מוגשות מידי יום, מה שאומר שמערכת המשפט צריכה להתמודד עם עומס אדיר. לכן, אם במקרה שלכם כן אפשר יהיה להגיע לפשרה ובכך לחסוך לא מעט זמן, מאמץ ותסכול, מדוע א לעשות זאת? עורך הדין שאליו תפנו הוא יהיה האדם האחראי על העניין הזה והוא זה שיידע להמליץ לכם האם זה אכן כדאי במקרה שלכם או לא.

פנו רק אל עורך דין עם המלצות

לבחור עורך דין בין כל כך הרבה אפשרויות זו לא משימה קלה, וזה נכון בין אם אתם מחפשים היום עורך דין נזיקין ובין אם אתם זקוקים לכל עורך דין אחר. לכן אנחנו ממליצים לכם תחילה לקחת את הזמן, לבדוק כמה אפשרויות רלוונטיות לעומק ובעיקר – לראות האם אתם פונים אל איש מקצוע מומלץ. אין כל טעם להתקשר לעורך דין שאף אחד לא שמע עליו או שאתם קוראים אודותיו חוות דעת שאינן חיובית, כך שכדאי לבדוק תחילה את השטח. בנוסף לכך, אם אתם יכולים גם לבדוק כמה שנות ניסיון יש לעוה"ד שלכם, זה כדאי, כי בסופו של דבר אין תחליף לניסיון. עורך דין מקצועי לענייני נזיקין שיוכל לעמוד לצדכם בצורה מקצועית ורצינית הוא עוה"ד מיסקביץ' ואתם יכולים להיות בטוחים שתצאו מאוד מרוצים מהשירות שלו. אל תהססו, פנו אליו עוד היום ותנו לו את כל הפרטים של האירוע. הוא כבר יידע מה לעשות ואיך לעזור לכם, אז למה אתם עדיין מחכים?

מעוניינים לדעת על בחירת עורך דין פלילי לחצו כאן

אולי יעניין אותך גם