איך קובעים גובה של נזקי רכוש בתביעה

למרות שבחיי היומיום אנחנו לא עוצרים לחשוב על כך, כולנו בעלי רכוש מסוים. יש לנו רכב, דירה ועוד אינספור סוגים של חפצים ורכוש, מה שמסביר מדוע, כאשר נגרם נזק לרכוש שלנו, אנחנו רוצים לתבוע את הגורם האחראי ולקבל פיצויים. איך עושים את זה ואיך קובעים מה יהיה גובה הנזק? כל התשובות במאמר שלפניכם.

 

את מי תובעים?

אחת מהשאלות שתמיד חוזרות על עצמן כאשר מדברים על תביעות נזקי רכוש, זו השאלה את מי באמת אפשר לתבוע. האם מדובר על אדם שהגיע לדירה שלכם ופגע בה? או שאולי מדובר על הצפה שנגרמה כתוצאה מפעולה כזו או אחרת? האם מדובר על שריפה שבבת אחת פרצה? או שאולי הנזק שנגרם לרכוש שלכם הוא תוצאה של רעידת אדמה? יש לא מעט סיבות שעלולות להוביל לתוצאות ולנזקים ברכוש, ולכן יש גם גורמים שונים שנוכל לתבוע. בדרך כלל זו תהיה חברת הביטוח, שכן אם אתם מבוטחים כמובן שהיא הכתובת שצריכה לדאוג לכם ולתת לכם את הפיצויים המגיעים לכם. לא קל תמיד להעריך את גובה הפגיעה, כי זה תלוי בגורמים שונים. מה שבטוח זה שניתן יהיה לקבל פיצויים מכובדים מאוד, במיוחד אם לא תדחו את הגשת התביעה, אז למה אתם מחכים?

 

איך מגישים תביעת נזקי רכוש?

ממש כפי שקורה כאשר מדברים גם על תביעות אחרות, אנחנו רואים שגם במקרה של תביעות נזקי רכוש יש לכם צורך, כמובן בעורך דין מתאים. איש המקצוע שאליו אתם צריכים לפנות הוא עורך דין נזקי רכוש, כי הוא האדם שלמד את התחום וצבר בו ניסיון. זה שאולי תפנו אל עורך דין שיש לו התמחות בתחומים אחרים זה טוב ויפה, אך אם חסר לו ניסיון בתחום הספציפי הזה, לא בטוח שהוא יוכל לעזור לכם. לעומת זאת, אם תפנו לעורך דין שחי ונושם את תחום נזקי הרכוש, הוא יידע לעזור לכם להבין לא רק את מי כדאי לכם לתבוע, אלא גם כמה פיצויים הגיוני שתבקשו.

 

בחירת עורך דין – שווה להשקיע בעניין הזה

מחפשים עורך דין מוביל לענייני תביעות נזקי רכוש? רוצים להגדיל את הסיכוי שלכם לקבל את הפיצויים שמגיעים לכם? אתם צודקים ואפשר להבין מדוע אתם בדילמה לגבי בחירת עוה"ד המתאים לכם. לא חסרים מומחים שעוסקים בתחומי עריכת הדין השונים, וכמובן שלא כולם מספיק טובים. לכן יש טעם לברר מראש שאתם פונים לעורך דין מנוסה, מקצועי וגם רצוי לברר האם יש לגביו מספר המלצות חמות אונליין. אנחנו מציעים לכם לברר, בנוסף לכל אלה, גם את שאלת המחיר, כמובן שיהיה עליכם לשלם עמלה על שירותיו של עורך הדין שממנה תרצו לבקש עזרה. רצוי לבדוק שאתם מבינים לא רק כמה תשלמו אלא גם מה יכלול השירות כי לא כל עורכי הדין בתחום הזה מציעים את אותו שירות וליווי משפטי ללקוח.

פיצוי כספי

אולי יעניין אותך גם