4 יתרונות בנשיאת נשק אישי

אגף הרישוי לכלי ירייה שפועל תחת המשרד לביטחון פנים קיבל אלפי פניות תוך יומיים בלבד. שכן, אזרחים רבים במדינת ישראל פנו בבקשה להוציא רישיון לנשק אישי. התרחיש הייחודי הגיע לאוזנינו וגרם לנו לבדוק מהם היתרונות שגרמו לכל הפונים להגיש את הבקשה. הגענו למספר דו ספרתי של יתרונות והחלטנו להציג בפניכם את ארבעת העיקריים שבהם. 

 

מאפשר לכם לשמור על עצמכם מפני מפגעים

לצערנו, אנו שומעים לא מעט על מחבלים ומפגעים שרוצים לפגוע בנו רק בגלל הלאום שלנו. מי שמחזיקים בנשק אישי יכולים לשמור על עצמם מפני מפגעים אלה. שכן, הם יכולים להוציא בכל רגע נתון את הנשק מהכיס או מהתיק הייעודי ולירות באדם הזר שבא במטרה לפגוע בהם.

הליך הגשת הבקשה קוצר באופן משמעותי

מלחמת "חרבות ברזל" גרמה לשרים בממשלה להבין שעליהם לקצר את הליך הבקשה להחזקת נשק אישי. שכן, הם ראו שיש צורך במתן נשקים לאזרחים. נסביר בקצרה שההליך מצריך מילוי בקשה מקוונת וכניסה לאתר של המשרד לביטחון פנים. לאחר מכן, יש להעלות את המסמכים הדרושים שיופיעו על גבי המסך.

מדובר למשל בצילום של תעודת זהות, הצהרה על אי תיעוד פלילי במשטרה, הצהרת בריאות ועוד. שימו לב – אם אתם מתכננים להגיש בקשה לנשיאת נשק ואתם רוצים לקבל את התשובה בהקדם, כדאי שתדעו שיש גם אפשרות להגיש את הבקשה באופן מהיר עוד יותר תוך רישום פרטים בכתובת הבאה: https://rovai07.co.il.

 

שומר על הסובבים אתכם

גולשים ששמעו את החדשות שהועברו באמצעי התקשורת מתחילת מלחמת "חרבות ברזל" וודאי יודעים שיש מספר לא מבוטל של תושבים שהחזיקו בנשק באזור הלחימה. חלקם הצליחו לשמור לא רק על עצמם, אלא גם על חייהם של תושבים רבים ששהו בקרבת מקום. אתם וודאי מבינים שמדובר ביתרון משמעותי במיוחד שיכול לשנות את חייהם של אנשים שקרובים אליכם או מי שישהו בסביבתכם במידה ותתבצע בה פעולת טרור.

שומר על הסובבים אתכם 

מקנה ביטחון

ברגע שאתם נושאים עליכם נשק בתוך תיק ייעודי, אתם מעבירים את המסר הבא לכל מי שנמצא בקרבת מקום: "לא כדאי להתעסק איתי". שכן, החזקה של נשק גורמת לאנשים מסביב להבין שיש לכם את היכולת להרים אותו בכל רגע נתון ולהשתמש בו במידה ותרגישו מאוימים. עובדה זו תקנה לכם ביטחון. שכן, יש סיכוי סביר שמפגע יעדיף שלא להתקרב אליכם, אלא לגשת דווקא לאדם אחר שיצטרך להילחם מול בידיים חשופות.

 

מילים אחרונות לסיום – שאו נשק!

אלה היו 4 היתרונות הבולטים ביותר שבאים לידי ביטוי בעת נשיאת נשק אישי. עכשיו אתם יודעים שמדובר בהליך שכדאי לקחת בו חלק, כדי לשמור על עצמכם, הסובבים אתכם וכמובן שגם על המולדת. נאחל כעת שתוציאו רישיון לנשק בהקדם האפשרי ותיקחו חלק פעיל בלחימה הקשה שמתרחשת מסביבנו.

4 יתרונות בנשיאת נשק אישי

אולי יעניין אותך גם

לנקות וופורייזר
כללי

איך מנקים וופורייזר?

וופורייזרים זכו לאחרונה לפופולריות רבה והם מהווים דרך נוחה ויעילה לעשן. כדי להבטיח חוויה נעימה והיגיינית, חשוב לנקות את הוופורייזר שלכם באופן קבוע. ניקוי נכון

קרא עוד »