דברים שכדאי לדעת לפני שפונים לעורך דין פלילי

הסתבכתם כמו שמעולם לא קרה לכם? אתם מואשמים בעבירה שבכלל לא ביצעתם? מישהו מנסה "להלביש" עליכם תיק? אם כך, אין ספק שהדבר הראשון שאתם חייבים לעשות זה פשוט לעצור ולהבין איפה אתם עומדים. עוד הרבה לפני שאתם נותנים ללחץ ולהיסטריה מקום, אנחנו מציעים לכם להתחיל לחפש עורך דין פלילי, כי הוא האיש היחיד שיוכל לעזור לכם בכל הסיטואציה שאיתה אתם מתמודדים היום. עורך דין פלילי הוא איש מקצוע שמגיע בדרך כלל עם ידע, שנים של ניסיון וגם הרבה המלצות, מה שאומר שהוא יידע לסייע לכם בכל שלב של המצב שלכם.

פונים לעו"ד פלילי

מה יכול לעשות בפועל עורך הדין?

 

כדי שעורך דין פלילי יוכל לעזור לכם בצורה הטובה ביותר הוא צריך, לפני הכול, לקבל מכם את כל המידע הרלוונטי. על איזו פרשייה מדובר? האם באמת עשיתם את הדברים שבהם אתם מואשמים או לא? ומיהם הגורמים הנוספים שקשורים לפרשייה? בהתאם לכך הוא יוכל לעזור לכם, לתת לכם עצות לגבי התנהגות נכונה בחקירות המשטרתיות וגם, כמובן, לייצג אתכם בפני בית המשפט. הוא האדם שיוכל לעזור לכם להחליט האם אתם רוצים לתבוע תביעה נגדית את הצד שמאשים אתכם והוא גם זה שיידע לעזור לכם לדרוש הקטנת עונש, במידה ואתם באמת אשמים. לכן אין שום ספק שאתם חייבים לדבר עם איש מקצוע כזה מהרגע הראשון שבו אתם מבינים שקרתה הסתבכות בחייכם מכיוון שלא צפיתם בכלל.

 

חשוב להיות מוכנים לשכר הטרחה של עוה"ד

 

כולנו יודעים שעורכי דין שונים, בין אם הם עוסקים בתחום הפלילי ובין אם הם מגיעים עם התמחות בכל תחום אחר, גובים לעיתים מחירים מופקעים. לכן עולה השאלה כיצד ניתן להתמודד עם העלויות והאם זה מקובל לדבר על כך כבר בפגישה הראשונה עם עוה"ד. חשוב שתדעו שהתשובה היא כן: אתם צריכים לצאת מהפגישה הראשונה שלכם עם עוה"ד כשאתם מבינים היטב במה דברים אמורים וכמה תצטרכו לשלם לו בסוף כל העניין. כמו כן, לא תמיד כדאי לשכור את שירותיו של עוה"ד הכי יקרן לענייני פלילים כי זה לא אומר שהוא יגן עליכם בצורה טובה יותר לעומת עורכי דין אחרים.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram